Daikin FTXA42BS / RXA42B Stylish Ezüst Inverteres Split klíma Zoom
Érdeklődjön!
Daikin FTXA42BS / RXA42B Stylish Ezüst Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    4,2 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,4 kW
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Daikin FTXA42BS / RXA42B általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)