Daikin FTXJ35AS / RXJ35A Emura Ezüst Inverteres Split klíma Zoom
Raktáron!
Daikin FTXJ35AS / RXJ35A Emura Ezüst Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    3,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,0 kW
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Daikin FTXJ35AS / RXJ35A általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)