Daikin FTXTM30R / RXTM30R FŰTÉSRE OPTIMALIZÁLT Perfera Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    3,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,2 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Daikin FTXTM30R / RXTM30R általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
  • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
  • Szállítási infó : Érdeklődjön!
  • Helyiség méret : 29 - 45 m2
  • Fűtő teljesítmény : 3,2 kW
  • Hűtő teljesítmény : 3,0 kW